Air-Com Pneumatyka – Automatyka s.c.

Nasza historia rozpoczęła się wiosną 2004 roku. Dariusz Temperowicz oraz Paweł Oskroba wyposażeni w bogaty bagaż doświadczeń postawili pierwszy krok tworząc od podstaw własną firmę. Mając jasny cel z każdym rokiem firma Air-Com Pneumatyka-Automatyka poszerzała asortyment produktów i zakres oferowanych usług.

Działamy, aby skutecznie reagować na potrzeby naszych klientów i partnerów handlowych.

Dzisiaj jesteśmy jednym z liczących się na polskim rynku dystrybutorów elementów i urządzeń pneumatyki siłowej wiodących marek. Nasza firma posiada 7 oddziałów, w tym mobilnych doradców technicznych, w całej Polsce. Nie ograniczamy się jednak do sprzedaży gotowych produktów. Automatyzujemy również procesy produkcyjne, projektujemy i wykonujemy instalacje pneumatyczne, doradzamy i pomagamy wybrać urządzenia i elementy pneumatyki, prowadzimy serwis urządzeń pneumatycznych (m.in. sprężarek i siłowników). Od 5 lat sami, w siedzibie naszej firmy w Długołęce k. Wrocławia, produkujemy siłowniki pneumatyczne, które dostarczamy w ciągu 24 godzin. Wśród nich możemy wymienić m.in. siłowniki.:

Jednak osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości, jakie wyznajemy, i ludzi, z którymi od początku wspólnie realizujemy cele. Ważne są dla nas przede wszystkim szacunek, profesjonalizm, dzielenie się wiedzą. W oparciu o te wartości tworzymy tożsamość naszej firmy.

Od listopada 2017r. działa nasz sklep internetowy. Odwiedź nas i poznaj całą ofertę.

Napisz do nas. Poznajmy się lepiej.